Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Kapanon Prane Mega Tek (ID BM75) Tirane

 • €4,000
City Park, Autostrada "Tiranë - Durrës", Vorë, Bashkia Vorë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1032, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Kapanon Prane Mega Tek (ID BM75) Tirane

City Park, Autostrada "Tiranë - Durrës", Vorë, Bashkia Vorë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1032, Shqipëria
 • €4,000

Overview

Property ID: BM75
 • Magazina
 • Property Type
 • 5
 • Bedrooms
 • 3
 • Bathrooms
 • 1200
 • m2

Description

Prane Mega Tek jepet me qera kapanon me siperfaqe 1000 m2, kati 0, ndertim i ri(2017) lartesia 9,5 meter, 2 hyrje(6 meter e larte hyrja), 16 m2 zyre, futet traileri brenda ne magazine, 2 qepene me elektromorr, ndertim me beton, kamera, mund te meren me qera dhe 200 m2 zyre, 2 kate, 3 tualete, kuzhine. Ambjenti organizohet nga kapanoni OPEN SPACE, zyra e vogel, 2 kate zyra, 3 tualetet kuzhina dhe oborri. Ndodhet ne zone industriale dhe ka magazina te tjera prane. Lehtesisht e aksesueshme.

Cmimi i Kapanonit 4000 Euro|Muaj(4 euro/m2)

Cmimi i Zyres 1400Euro|Muaj(7 euro/m2)

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Zona Industriale, Zone Periferike
 • Country Shqipëri

Details

Updated on April 28, 2022 at 2:24 pm
 • Property ID: BM75
 • Price: €4,000
 • Property Size: 1200 m2
 • Bedrooms: 5
 • Rooms: 5
 • Bathrooms: 3
 • Property Type: Magazina
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda