Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Kapanon Prane Mega Tek (ID BM76) Tirane

 • €5,500
Rruga Industriale, Zona industriale, Kashar, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1051, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Kapanon Prane Mega Tek (ID BM76) Tirane

Rruga Industriale, Zona industriale, Kashar, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1051, Shqipëria
 • €5,500

Overview

Property ID: BM76
 • Magazina
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2000
 • m2

Description

Prane Mega Tek jepet me qera kapanon me siperfaqe 2000 m2 nga te cilat 200 m2 jane zyra, lartesia 9 meter, linje trefazore, ndertim i ri, mure betoni, 3 qepene me elektromotorr, oborr i madh, futet traileri brenda ne magazine. Magazina organizohet nga nje ambjent OPEN SPACE, tualetet, zyrat dhe oborri. Ndodhet ne nje zone industriale dhe ka prane te gjitha akset kryesore te vendit.

Cmimi 5500 Euro|Muaj(pa perfshire taksat)

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Zona Industriale, Zone Periferike
 • Country Shqipëri

Details

Updated on April 29, 2022 at 2:24 pm
 • Property ID: BM76
 • Price: €5,500
 • Property Size: 2000 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 2
 • Property Type: Magazina
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MimiIslamaj
 • MimiIslamaj

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MimiIslamaj
 • MimiIslamaj