Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Kapanon Tek Shinat E Trenit (ID BM87) Tirane

 • €670
Rruga Marubi, Lapraka, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Kapanon Tek Shinat E Trenit (ID BM87) Tirane

Rruga Marubi, Lapraka, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €670

Overview

Property ID: BM87
 • Magazina
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 200
 • m2

Description

Tek shinat e Trenit ne fund te Don Boskos jepet me qera kapanon me siperfaqe 80 m2 + 120 m2 oborr, kati 0, ndertim i ri(2022), mure tulle, tavan sandwich, lartesia 4 meter, 3 qepene, 1 tualet, linje trefazore, oborr. Organizohet nga nje ambjent OPEN SPACE, tualeti dhe oborri. E perhtatshme per servis, magazinim etj.

Cmimi 670 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Casa Italia, Dogana, Don Bosko, Kompleksi Fior di Bosko, Laprake, Paskuqan
 • Country Shqipëri

Details

Updated on July 7, 2022 at 11:29 am
 • Property ID: BM87
 • Price: €670
 • Property Size: 200 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Magazina
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda