Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Kapanon prane MEGA-TEG (ID BM77) Tirane

 • €1,500
Kashar, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1051, Shqipëria
Featured PĂ«r Qera TĂ« PĂ«rzgjedhura

Jepet Me Qera Kapanon prane MEGA-TEG (ID BM77) Tirane

Kashar, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1051, Shqipëria
 • €1,500

Overview

Property ID: BM77
 • Magazina
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 300
 • m2

Description

Ne Autostraden Tirane-Durres, prane Mega-Teg, jepet me qera kapanon me siperfaqe 300 m2, kati 0, ndertim i ri(viti 2017), ndertim me beton, futet traileri brenda, mundesi parkimi perpara magazines, linje trefazore, mund te meren ekstra 200 m2 zyra dhe show room me cmim ekstra. Kapanoni organizohet nga nje ambjent OPEN SPACE. Ndodhet ne zone industriale dhe eshte brenda nje blloku te madh magazinash.

Cmimi 1500 Euro|Muaj(perfshire taksat)

 • City TiranĂ«
 • State ShqipĂ«ri
 • Area Zona Industriale, Zone Periferike
 • Country ShqipĂ«ri

Details

Updated on November 4, 2022 at 11:46 am
 • Property ID: BM77
 • Price: €1,500
 • Property Size: 300 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Property Type: Magazina
 • Property Status: PĂ«r Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra