Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Kapanon+Show Room Dhe Zyre Prane Mega Tek (ID BM78) Tirane

 • €5,500
Rruga Industriale, Zona industriale, Kashar, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1051, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Kapanon+Show Room Dhe Zyre Prane Mega Tek (ID BM78) Tirane

Rruga Industriale, Zona industriale, Kashar, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1051, Shqipëria
 • €5,500

Overview

Property ID: BM78
 • Magazina
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 4
 • Bathrooms
 • 1100
 • m2

Description

Prane Mega Tek tek Tirana industrial park jepet me qera kapanon+show room dhe zyra me siperfaqe totale 1100 m2 nga te cilat 700 m2 eshte kapanoni dhe 200 m2 show roomi dhe 200 m2 zyrat(kati 2), ndertim i ri(2022) me beton, 4 tualete(2 secila kat), linje trefazore, lartesia 8,5 meter, futet traileri brenda ne magazine. Organizohet nga kapanoni, show room-i dhe zyrat. Ndodhet ne zone industriale dhe eshte brenda nje blloku magazinash te ruajtur me kamera dhe roje 24 ore. Behet gati ne fund te majit.

Cmimi 5500 Euro|Muaj(perfshire taksat)

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Kashar, Zona Industriale, Zone Periferike
 • Country Shqipëri

Details

Updated on April 29, 2022 at 1:49 pm
 • Property ID: BM78
 • Price: €5,500
 • Property Size: 1100 m2
 • Bedrooms: 3
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 4
 • Property Type: Magazina
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda