Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Kate i Pare Vile Tek Fabrika e Miellit (ID BV294) Tirane

 • €330
Fabrika e Miellit, Rruga Agim Quarri, Ish Fusha e Druve, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Kate i Pare Vile Tek Fabrika e Miellit (ID BV294) Tirane

Fabrika e Miellit, Rruga Agim Quarri, Ish Fusha e Druve, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €330

Overview

Property ID: BV294
 • Vila
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 75
 • m2

Description

Prane Fabrikes se miellit jepet me qera kati i 1 i nje vile 2 kateshe, me siperfaqe 75 m2, 1+1,mobilim i ri, hera e pare qe jepet me qera. Vila disponon nje super oborr qe sherben dhe per parking dhe organizohet nga 1 sallon dhe kuzhina, 1 dhome gjumi , korridori lidhes dhe 1 tualet.

Cmimi 330 Euro\Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Astir, Kombinat, Pallati me Shigjeta
 • Country Shqipëri

Details

Updated on May 20, 2022 at 9:25 am
 • Property ID: BV294
 • Price: €330
 • Property Size: 75 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Vila
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 1

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MimiIslamaj
 • MimiIslamaj

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MimiIslamaj
 • MimiIslamaj