Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Kati 1 i Nje Vile 2+1Tek Ish Fusha E Aviacionit (ID BV2111) Tirane

 • €330
Shkolla Dhora Leka, Rruga e Dafinave, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured TĂ« PĂ«rzgjedhura

Jepet Me Qera Kati 1 i Nje Vile 2+1Tek Ish Fusha E Aviacionit (ID BV2111) Tirane

Shkolla Dhora Leka, Rruga e Dafinave, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €330

Overview

Property ID: BV2111
 • Vila
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 112
 • m2

Description

Tek ish Fusha e Aviacionit prane kompleksit Turdiu jepet me qera kati 1 i nje vile 2 katshe 2+1+2 tualeteme hyrje me vete, me siperfaqe 112 m2, ndertim i ri, oxhak, ballkon, 1 vend parkimi, e mobiluar. Shtepia organizohet nga salloni i ndenjes bashke me ambjentin e gatimit, dhoma matrimoniale, dhoma dytesore e gjumit, tualetet, koridori lidhes dhe ballkoni. Ndodhet ne nje nga zonat me te qeta dhe te preferuara per banim te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te patur nje jete sa me komode.

Cmimi 330 Euro|Muaj

 • City TiranĂ«
 • State ShqipĂ«ri
 • Area 21 Dhjetori, Astir, Astiri Unaza e Re, Autostrada TR-DR, Dogana, Fusha e Aviacionit, Kompleksi Kontakt / Magnet, Laprake
 • Country ShqipĂ«ri

Details

Updated on June 16, 2022 at 3:45 pm
 • Property ID: BV2111
 • Price: €330
 • Property Size: 112 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Vila
 • Floor Nr: 1

Mortgage Calculator

Monthly
 • Principal & Interest
€
€
%

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra