Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Kati 2 i Nje Vile Ne Allias (ID BV2163) Tirane

 • €450
Allias, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1012, Shqipëria
Featured PĂ«r Qera TĂ« PĂ«rzgjedhura

Jepet Me Qera Kati 2 i Nje Vile Ne Allias (ID BV2163) Tirane

Allias, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1012, Shqipëria
 • €450

Overview

Property ID: BV2163
 • Vila
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 75
 • m2

Description

Ne Allias, ne rrugen Njazi Meka, prane Kastratit jepet me qera kati i 4 nje vile, 2+1 me siperfaqe 75 m2, 1 tualet, ballkon, ndertim i ri, e mobiluar ne menyre bashkekohore. B.Z

Tarife sherbimi agjencie gjysme qeraje. Kerkohet muaji i pare, muaji i fundit dhe nje muaj garanci.

Cmimi 450 Euro|Muaj

 • City TiranĂ«
 • State ShqipĂ«ri
 • Area Allias, Dajti, Fresku, Kafja e Rremes, Kinostudio, Kodra e Priftit, Njazi Meka, Oxhaku, Paskuqan, Porcelani, Profarma, Rr. 5 Maji / Concord Center, Shkolla e Bashkuar, Varri Bamit
 • Country ShqipĂ«ri

Details

Updated on April 27, 2024 at 9:42 am
 • Property ID: BV2163
 • Price: €450
 • Property Size: 75 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Vila
 • Property Status: PĂ«r Qera
 • Floor Nr: 2

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra