Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet me qera Kati 3-Vile 1+1 prane 21 Dhjetorit (ID BV288) Tirane

 • €400
21 dhjetori
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet me qera Kati 3-Vile 1+1 prane 21 Dhjetorit (ID BV288) Tirane

21 dhjetori
 • €400

Overview

Property ID: BV288
 • Apartamente, Vila
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 70
 • m2

Description

Ne 21 Dhjetor, prane Inxhinierisë së Ndërtimit jepet me qera kati i 3-të i nje vile 3 kateshe,  1+1 me sipërfaqe 70 m2 i mobiluar në mënyrë bashkëkohore, me parket. Hyrja organizohet nga sallon se bashku me ambjentin e gatimit, dhome matrimoniale, tualet dhe ballkon. Shtepia ndodhet ne nje nga zonat me te qeta te Tiranes dhe ka te gjitha facilitetet e nevojshme per te pasur nje jete komode. Preferohen te huajt.

Cmimi 400 Euro | Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Fusha e Aviacionit, Kompleksi Delijorgji, Kompleksi Kontakt / Magnet, Rruga e Durrësit, Rruga e Kavajës, Rruga Mine Peza, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on April 27, 2022 at 2:47 pm
 • Property ID: BV288
 • Price: €400
 • Property Size: 70 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente, Vila
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 3

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT