Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet me Qera Kati i 4 i Nje Vile 4 Katshe “Papafingo” Tek Harry Fultz (ID BV2130) Tirane

 • €300
Harry Fultz, Rruga Asim Vokshi, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1016, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet me Qera Kati i 4 i Nje Vile 4 Katshe “Papafingo” Tek Harry Fultz (ID BV2130) Tirane

Harry Fultz, Rruga Asim Vokshi, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1016, Shqipëria
 • €300

Overview

Property ID: BV2130
 • Vila
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 70
 • m2

Description

Tek Harry Fultz, ne rrugen Kongresi i Tiranes, prane Bar Glow, jepet me qera kati i katert (papafingo) i nje vile 4 kateshe, 1+1, me siperfaqe 70 m2, me kondicioner, parket, me ballkon te madhe, me hyrje me vete, oborr i perbashket, me post parkimi, i mobiluar. Hyrja organizohet nga salloni se bashku me kuzhinen, dhoma matrimoniale, korridor lidhes dhe 1 tualet. Vila ndodhet ne nje nga zonat me te njohura te Tiranes, prane cdo objekti te nevojshem.

Jepet me qera 300 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Brraka, Don Bosko, Harry Fultz, Rruga Fortuzi, Rruga Kongresi Manastirit, Rruga Mine Peza, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on July 25, 2022 at 9:12 am
 • Property ID: BV2130
 • Price: €300
 • Property Size: 70 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Vila
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 4

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra