Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet me Qera Vile Ne Rrugen e Kavajes (ID BV2202) Tirane

 • €1,500
Qendër, Rruga Urani Pano, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria Qendrore, 1005, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet me Qera Vile Ne Rrugen e Kavajes (ID BV2202) Tirane

Qendër, Rruga Urani Pano, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria Qendrore, 1005, Shqipëria
 • €1,500

Overview

Property ID: BV2202
 • Magazina, Zyra
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 200
 • m2

Description

Prane rruges se Kavajes ne Rrugen Him Kolli, jepet me qera kati 2 dhe i 3 nje vile me siperfaqe 100 m2 kati i dyte dhe 100 m2 kati i trete, bosh. E pershtatshme per zyra, klinike dentare, magazinim, depo farmaceutike etj. E.

Tarife sherbimi agjensie gjysem qeraje.

Jepet me qera 1500 euro (pa perfshire taksen 15%)

 • City Tiranë
 • Country Shqipëri

Details

Updated on February 7, 2023 at 2:02 pm
 • Property ID: BV2202
 • Price: €1,500
 • Property Size: 200 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Magazina, Zyra
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra