Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet me qera kati i 1 i nje vile 2+1 ne Laprake (ID BV22135) Tirane

 • €425
Laprakë, Rruga Lord Bajroni, Blloku Gintash, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria Qendrore, 1025, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet me qera kati i 1 i nje vile 2+1 ne Laprake (ID BV22135) Tirane

Laprakë, Rruga Lord Bajroni, Blloku Gintash, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria Qendrore, 1025, Shqipëria
 • €425

Overview

Property ID: BV22135
 • Apartamente, Vila
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 95
 • m2

Description

Ne Laprake, prane spitalit ushtarak, jepet me qera kati i 1, i nje vile 2+1, tualet, oborr, me siperfaqe 95 m2, e mobiluar. A.R.

Tarife shebimi agjensie gjysem qeraje  Kerkohet muaji i pare, i fundit dhe nje muaj garanci

Jepet me qera 425 euro/muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Bulevardi i Ri (Ish Stacionit Trenit), Bulevardi Zogu i Pare, Casa Italia, Don Bosko, Fusha e Aviacionit

Details

Updated on November 18, 2023 at 2:05 pm
 • Property ID: BV22135
 • Price: €425
 • Property Size: 95 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente, Vila
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 1

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
ArtaRica
 • ArtaRica

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
ArtaRica
 • ArtaRica