Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet me Qera kati i 2 i nje vile 2-Kateshe tek Medreseja (ID BV2155)

 • €500
Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1017, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet me Qera kati i 2 i nje vile 2-Kateshe tek Medreseja (ID BV2155)

Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1017, Shqipëria
 • €500

Overview

 • Apartamente, Vila
 • Property Type

Description

Tek Medreseja, ne rrugen Riza Cerova, prane Furre Sulaj, jepet me qera kati i dyte i nje vile 2-Kateshe, 2+1,  me siperfaqe 135 m2, ndertim i ri, e mobiluar, me parket, kondicioner. Organizohet nga salloni i ndenjes, kuzhine, sonxhorno, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, koridori lidhes dhe ballkoni.

Jepet per Zyra ose Banim

Jepet me qera 500 euro

 • City Tiranë
 • Area Allias, Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi i Ri (Ish Stacionit Trenit), Farmacia 10, Hoxha Tahsim, Kompleksi Arlis Farmacia 10, Medreseja, Njazi Meka, Restorant Durresi, Rr. 5 Maji / Concord Center, Rruga Bardhyl, Rruga Dibres
 • Country Shqipëri

Details

Updated on September 15, 2022 at 3:05 pm
 • Price: €500
 • Property Type: Apartamente, Vila
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
ArtaRica
 • ArtaRica

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
ArtaRica
 • ArtaRica