Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Kati i 2 i Nje Vile 2+1 Ne Rrugen e Elbasanit Prane Deges se Thesarit (ID BV2107) Tirane

 • €510
Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured PĂ«r Qera TĂ« PĂ«rzgjedhura

Jepet Me Qera Kati i 2 i Nje Vile 2+1 Ne Rrugen e Elbasanit Prane Deges se Thesarit (ID BV2107) Tirane

Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €510

Overview

Property ID: BV2107
 • Vila
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 90
 • m2

Description

Tek Rruga e Elbasanit, prane Deges se Thesarit jepet me qera kati i 2 i nje vile 3 kateshe, me siperfaqe 90 m2,pjeserisht e mobiluar, me oborr, hyrja me shkalle me vete. Hyrja organizohet nga salloni,kuzhina me vete,2 dhoma gjumi (me nga 2 krevat tek secila),Verande dhe 1 tualet.

Tarife sherbimi agjencie gjysme qeraje.

Cmimi 510 Euro/muaj ose 55 000 leke/muaj.

 • City TiranĂ«
 • State ShqipĂ«ri
 • Area Bulevardi “Zhan D’Ark”, Rruga e Elbasanit
 • Country ShqipĂ«ri

Details

Updated on September 2, 2023 at 12:48 pm
 • Property ID: BV2107
 • Price: €510
 • Property Size: 90 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Vila
 • Property Status: PĂ«r Qera
 • Floor Nr: 2

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra