Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet me qera kati i 2 i nje vile 3+1, ne Don Bosko, (ID BV22104), Tirane

 • €550
Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria Qendrore, 1025, Shqipëria
Featured PĂ«r Qera TĂ« PĂ«rzgjedhura

Jepet me qera kati i 2 i nje vile 3+1, ne Don Bosko, (ID BV22104), Tirane

Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria Qendrore, 1025, Shqipëria
 • €550

Overview

Property ID: BV22104
 • Vila
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 120
 • m2

Description

Ne Don Bosko, prane Fiori di Bosko, jepet me qera kati i 2 i nje vile dy kateshe, me siperfaqe 120 m2, 1 tualet, ballkon i mbyllur, hyrje me vete, meparket, pjeserisht e mobiluar. G.Q

Tarife sherbimi agjencie gjysme qeraje. Kerkohet muaji i pare, muaji i fundit dhe nje muaj garanci.

Jepet me qera 550 euro/muaj.

 • City TiranĂ«
 • State ShqipĂ«ri
 • Area 21 Dhjetori, Bulevardi i Ri (Ish Stacionit Trenit), Bulevardi Zogu i Pare, Don Bosko, Kompleksi Fior di Bosko, Qender, Rruga e DurrĂ«sit, Rruga Fortuzi, Rruga Mine Peza, Stacioni i Trenit
 • Country ShqipĂ«ri

Details

Updated on September 18, 2023 at 12:05 pm
 • Property ID: BV22104
 • Price: €550
 • Property Size: 120 m2
 • Bedrooms: 3
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Vila
 • Property Status: PĂ«r Qera
 • Floor Nr: 2

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
Agjent 1
 • Agjent 1

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
Agjent 1
 • Agjent 1