Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Kati i 2-Shtepie Private 2+1 Ne Astir (ID BV2101) Tirane

 • €350
Astir, Rruga Teodor Keko, Astir, Kashar, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1051, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Kati i 2-Shtepie Private 2+1 Ne Astir (ID BV2101) Tirane

Astir, Rruga Teodor Keko, Astir, Kashar, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1051, Shqipëria
 • €350

Overview

Property ID: BV2101
 • Vila
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 109
 • m2

Description

Ne Astir, prane, Kopeshtit Bleteza Ime, jepet me qera kati i 2- shtepie private 2+1 me siperfaqe 109 m2, kati 2 i nje vile 3-kateshe, me pak oborr, orjentimi me djell, e mobiluar ne menyre bashkekohore. Shtepia organizohet nga salloni i ndenjes bashke me ambjentin e gatimit, dhoma matrimoniale, dhoma dytesore e gjumit, koridori lidhes dhe 2 ballkone. Disponon edhe 1 post parkimi. Ndodhet ne nje nga zonat me te qeta dhe te sigurta te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te patur nje jete komode.

Cmimi 350 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Astir, Astiri Unaza e Re, Bulevardi Bajram Curri, Casa Italia, Fusha e Aviacionit, Globe, Kompleksi Delijorgji, Kompleksi Kontakt / Magnet, Kompleksi Square 21, Vasil Shanto, Yzberisht
 • Country Shqipëri

Details

Updated on May 26, 2022 at 2:50 pm
 • Property ID: BV2101
 • Price: €350
 • Property Size: 109 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Vila
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 2

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT