Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet me Qera Kati i 4 i nje Vile Tek Kompleksi Grand (ID BV2112)

 • €350
Rruga Todi Shkurti, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet me Qera Kati i 4 i nje Vile Tek Kompleksi Grand (ID BV2112)

Rruga Todi Shkurti, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €350

Overview

Property ID: BV2112
 • Apartamente, Vila
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 100
 • m2

Description

Ne Rrugen Todi Shkurti, prane Kompleksit Grand, jepet me qera kati i 4 i nje Vile 4-Kateshe (organizim si pallat i vogel), me hyrje me vete, ndertese e re. Organizohet nga salloni i ndenjes bashke me ambientin e gatimit, dhoma matrimoniale, koridori lidhes, tualeti dhe ballkoni. E sapo mobiluar.

Jepet me qera 350 euro/muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Qyteti Studenti, Rruga Mihal Grameno, Shkolla e Baletit, Tregu Elektrik
 • Country Shqipëri

Details

Updated on June 18, 2022 at 1:05 pm
 • Property ID: BV2112
 • Price: €350
 • Property Size: 100 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente, Vila
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 4

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT