Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Kati i 4 i Nje Vile Tek Oxhaku (ID BV284 ) Tirane

 • €300
Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Shkozë, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Kati i 4 i Nje Vile Tek Oxhaku (ID BV284 ) Tirane

Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Shkozë, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €300

Overview

Property ID: BV284
 • Vila
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 70
 • m2

Description

Jepet me qera kati i 4 i nje vile tek oxhaku me siperfaqee 70 m2, 1+1,e mobiluar , me verande te madhe. Banesa organizohet ne 1 dhome gjumi, sallon dhe kuzhine bashke,korridori lidhes dhe nje tualet, hyrja per ne banese eshte me shkalle me vete.

Cmimi 300 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Medreseja, Oxhaku, Rruga Kongresi Manastirit, Shkolla e Bashkuar
 • Country Shqipëri

Details

Updated on April 9, 2022 at 3:54 pm
 • Property ID: BV284
 • Price: €300
 • Property Size: 70 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Vila
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 4

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra