Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Kati i Dyte i Nje Vile 2+1 Prane Kompleksit Grand ID (BV2118) Tirane

 • €350
Rruga Kristaq Capo, Njësia Bashkiake Nr. 2, Shkozë, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Kati i Dyte i Nje Vile 2+1 Prane Kompleksit Grand ID (BV2118) Tirane

Rruga Kristaq Capo, Njësia Bashkiake Nr. 2, Shkozë, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €350

Overview

Property ID: BV2118
 • Vila
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 120
 • m2

Description

Prane Kompleksit Grand, ne rrugen “Kristaq Capo” jepet me qera kati i dyte i nje vile 2 kateshe, 2+1, me siperfaqe 120 m2,e mobiluar, me 2 kondicioner.Vila organizohet nga salloni i ndenjes, kuzhina me vete, dhoma  matrimoniale, dhoma dytesore e gjumit, tualeti(me dritare), korridore lidhes, 2 ballkonet, oborri dhe nje post parkimi. Tek cmimi i qerase perfshihet uji dhe interneti. Ndodhet ne nje nga zonat me te qeta dhe te sigurta te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te patur nje jete sa me komode.

Jepet me qera 350 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Shkolla e Baletit, Tregu Elektrik
 • Country Shqipëri

Details

Updated on July 5, 2022 at 11:15 am
 • Property ID: BV2118
 • Price: €350
 • Property Size: 120 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Vila
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 2

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MimiIslamaj
 • MimiIslamaj

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MimiIslamaj
 • MimiIslamaj