Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Kati i Dyte i Nje Vile Tek Vilat Gjermane (ID BV242) Tirane

 • €500
Rruga Vilat Gjermane, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Kati i Dyte i Nje Vile Tek Vilat Gjermane (ID BV242) Tirane

Rruga Vilat Gjermane, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €500

Overview

Property ID: BV242
 • Vila
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 1
 • Garage
 • 130
 • 2019
 • Year Built

Description

Tek Vilat Gjermane jepet me qera kati i dyte i nje vile 2+1+kuzhine gatimi+2 tualete+3 ballkone+1 post parkimi me siperfaqe 130 m2, me parket, e mobiluar ne menyre bashkekohore, sistem kapot,termo dhe hidroizolim.Vila eshte ndertuar ne vitin 2019 dhe ka cdo gje te re, mund te perdoret dhe pjesa e taraces, ndodhet ne nje nga zonat me te qeta te Tiranes.

Cmimi 500 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Liceu Artistik, Liqeni Tiranes, Prane gjuheve te huaja, Qyteti Studenti, Rruga e Elbasanit, Sauk
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 23, 2021 at 8:20 am
 • Property ID: BV242
 • Price: €500
 • Property Size: 130
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Garage: 1
 • Year Built : 2019
 • Property Type: Vila
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda