Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Kati i Pare i Nje Vile 2+1 Ne Laprake (ID BV2118) Tirane

 • €320
Rruga Dritan Hoxha, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Kati i Pare i Nje Vile 2+1 Ne Laprake (ID BV2118) Tirane

Rruga Dritan Hoxha, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €320

Overview

Property ID: BV2118
 • Vila
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 1
 • Garage
 • 120
 • m2

Description

Laprake ne rrugen Dritan Hoxha, perball Hotel Relax  jepet me qera kati i pare i nje vile 2 kateshe,2+1, me siperfaqe 120 m2, me oborr te rrethuar, mundesi parkimi, hyrje me vete, me verande. Shtepia organizohet nga salloni koridori qe lidh dhomat , dhoma matrimoniale  si dhe dhoma dytesore e gjumit , te dy dhomat e gjumit kane krevat dopio, tualeti me vaske dhe ajrosje natyrale .

Jepet me qera  320 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Casa Italia, Dogana, Don Bosko, Fusha e Aviacionit, Laprake, Rruga e Durrësit, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on July 2, 2022 at 3:53 pm
 • Property ID: BV2118
 • Price: €320
 • Property Size: 120 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Garage: 1
 • Garage Size: 20
 • Property Type: Vila
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 1

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra