Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Kati i Trete i Nje Vile 2+1 Tek Kristal Center (ID BV295) Tirane

 • €550
Kristal Center, Rruga Ndrek Luca, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Kati i Trete i Nje Vile 2+1 Tek Kristal Center (ID BV295) Tirane

Kristal Center, Rruga Ndrek Luca, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €550

Overview

Property ID: BV295
 • Vila
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 120
 • M2

Description

Tek Kristal Center prane shkolles “AT.Zef Pellumbi” jepet me qera kati i trete i nje vile, 2+1 me siperfaqe 120 m2, totalisht e mobiluar dhe me oborr. Vila organizohet nga dhoma e ndenjes me vete, kuzhina me vete, 2 dhoma gjumi, koridori lidhes, ballkoni dhe 1 tualet.

Cmimi 550 Euro \Muaj (Cmimi i diskutueshem)

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Brenda Unazes se Vogel, Globe, Ish-Ekspozita, Kompleksi Delijorgji, Kompleksi Kika, Kompleksi Square 21, Kristal Center, Rezidenca Kodra e Diellit, Selitë
 • Country Shqipëri

Details

Updated on May 20, 2022 at 2:02 pm
 • Property ID: BV295
 • Price: €550
 • Property Size: 120 M2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Vila
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 1

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra