Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Kati i Vile, 2+1, Ne Qytet Student (ID BV256) Tirane

 • €470
Rruga Gramoz Pashko, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Kati i Vile, 2+1, Ne Qytet Student (ID BV256) Tirane

Rruga Gramoz Pashko, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €470

Overview

Property ID: BV256
 • Vila
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 120
 • m2

Description

Ne Qytet Student, Prane rruges Gramoz Pashko, jepet me qera kati i 3 i nje vile, 2+1 me siperfaqe 120 m2, e mobiluar ne menyre bashkekohore. Apartamenti eshte i organizuar nga salloni i ndenjes, 2 dhoma gjumi, , 2 tualete, 3 ballkone dhe vend parkimi. Vila eshte me sistem kapot, parket dhe ne cmim perfshihet edhe paneli diellor.

Jepet me qera 470 euro

 • City Tiranë
 • Area Qyteti Studenti, Sauk
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 30, 2021 at 1:59 pm
 • Property ID: BV256
 • Price: €470
 • Property Size: 120 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Vila
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT