Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Klinike Dentare Tek 9-Katshet (ID BD21258) Tirane

 • €500
Rruga e Barrikadave, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Klinike Dentare Tek 9-Katshet (ID BD21258) Tirane

Rruga e Barrikadave, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €500

Overview

Property ID: BD21258
 • Dyqane
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 25.8
 • m2

Description

Ne Qender, tek 9-Kateshet prane Prokurorise se Pergjithshme, jepet me qera klinik dentare me siperfaqe 25.8 m2, kati i 1 mbi  dyqanet, pallat ekzistues. Klinika jepet e kompletuar, me kabinet dentar  qe perfshine autoklavet,plastifikues veglash, poltroni dhe kompletet e punes. Klinika Dentare organizohet nga ambjenti i punes dhe  tualeti. Klinika ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara te Tiranes dhe prane cdo fasiliteti te nevojshem.

Jepet me qera 500 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Pazari i Ri, Qender, Selvia, Shkolla Kuqe
 • Country Shqipëri

Details

Updated on July 13, 2022 at 3:44 pm
 • Property ID: BD21258
 • Price: €500
 • Property Size: 25.8 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 1

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra