Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet me qera Klinike Dentare tek Rruga e Elbasanit (ID BD1350) Tirane

 • €450
Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria Qendrore, 1010, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet me qera Klinike Dentare tek Rruga e Elbasanit (ID BD1350) Tirane

Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria Qendrore, 1010, Shqipëria
 • €450

Overview

Property ID: BD1350
 • Dyqane, Zyra
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 33
 • m2

Description

Tek Rruga e Elbasanit, tek Dega e Thesarit, prane Alb Market, jepet me qera klinike dentare, me siperfaqe 33 m2 (vetem dhoma ne te cilen punohet), ka te perbashket tualetin, hollin, dhe 2 tualetet me nje zyre tjeter, kati i 1 mbi dyqanet, mundesi reklamimi. G.T.

Kerkohet muaji i pare i qerase, muaji i fundit dhe nje garanci.

Tarife sherbimi agjensie gjysem qeraje

Jepet me qera 450 euro/muaj

 • City Tiranë
 • Area Ali Demi, Brenda Unazes se Vogel, Brryli, Bulevardi Bajram Curri, Pazari i Ri, Qender, Rruga Bardhyl, Rruga e Barrikadave, Rruga e Elbasanit, Shkolla e Baletit, Tregu Elektrik, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on February 2, 2023 at 11:48 am
 • Property ID: BD1350
 • Price: €450
 • Property Size: 33 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane, Zyra
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT