Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Lavazh Me Qera Ne Shkoze (ID BL06) Tirane

 • €500
Shkozë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1004, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Lavazh Me Qera Ne Shkoze (ID BL06) Tirane

Shkozë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1004, Shqipëria
 • €500

Overview

Property ID: BL06
 • Lavazh
 • Property Type
 • 200
 • m2

Description

Ne Shkoze jepet me qera lavazh me siperfqe 200 m2, me pus uji, 2 korsi larje, 6 poste parkimi, buze rruges kryesore, me te gjitha paisjet per lavazh, reklame e madhe. Lavazhi organizohet nga 2 korsite(cadrat) e larjes, 6 postet e parkimit dhe hyrja kryesore. Ndodhet ne nje zone teper te frekuentuar dhe ofron mundesine ideale per te zhvilluar nje biznes te suksesshem.

Cmimi 500 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Farke, Kodra e Priftit, Varri Bamit
 • Country Shqipëri

Details

Updated on March 29, 2022 at 4:08 pm
 • Property ID: BL06
 • Price: €500
 • Property Size: 200 m2
 • Property Type: Lavazh
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda