Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Lavazh Prane Shinave Te Trenit (ID BL05) Tirane

 • €500
Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Lavazh Prane Shinave Te Trenit (ID BL05) Tirane

Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €500

Overview

Property ID: BL05
 • Lavazh
 • Property Type
 • 800
 • m2

Description

Prane Shinave te Trenit jepet me qera lavazh me siperfaqe 800 m2 nga te cilat 200 m2 jane te shtruara me beton pjesa tjeter mund te perdoret per parkim, me pus uji, me te gjitha paisjet per lavazh, i mungojne vetem cadrat. Ndodhet ne nje zone teper te frekuentuar dhe ofron mundesine ideale per te zhvilluar nje biznes te suksesshem.

Cmimi 500 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Autostrada TR-DR, Casa Italia, Dogana, Don Bosko, Frigoriferi, Laprake, Paskuqan, Siri Kodra
 • Country Shqipëri

Details

Updated on February 25, 2022 at 4:35 pm
 • Property ID: BL05
 • Price: €500
 • Property Size: 800 m2
 • Property Type: Lavazh
 • Property Status: Për Qera

Features

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda