Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Lokal/ Ambient Komercial tek Kodra e Priftit (ID BL277)

 • €360
kodra e pirftit
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Lokal/ Ambient Komercial tek Kodra e Priftit (ID BL277)

kodra e pirftit
 • €360

Overview

Property ID: BL277
 • Dyqane, Magazina
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 120
 • m2

Description

Tek Kodra e Priftit ne Rrugen Filip Shiroka, jepet me qera lokal/ambient komercial, buze rruges dytesore, kati 1 (me 3 shkalle lart),  pallat i ri, me siperfaqe te brendshme dhe verande (pa takse) 120 m2, me fasade xhami, e mobiluar (per lokal) ose bosh (per aktivitete te tjera), sistem aspirimi, foni, tavane te varura, spote ndricuese,. Lokali eshte i mobiluar ne menyre modeste. Ambienti eshte i pershtatshem per lokal, magazinim, depo farmaceutike, etj. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe frekuentuara, ka prane spitale, shkolla, institucione shteterore.

Jepet me qera 360 euro/muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Brryli, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Hoxha Tahsim, Kodra e Priftit, Oxhaku, Rruga Bardhyl, Shkolla e Bashkuar, Tregu Elektrik, UET, Varri Bamit, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on June 11, 2022 at 1:31 pm
 • Property ID: BL277
 • Price: €360
 • Property Size: 120 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane, Magazina
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 1

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT