Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Lokal Bar-Kafe ne Fresk (ID BL228) Tirane

 • €500
Fresku, Dajt, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1040, Shqipëria
Featured Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Lokal Bar-Kafe ne Fresk (ID BL228) Tirane

Fresku, Dajt, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1040, Shqipëria
 • €500

Overview

Property ID: BL228
 • Lokale
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 200
 • m2

Description

Tek Fresku jepet me qera Bar-kafe-, me siperfaqe 200 m2, ambient i brendshem dhe verand, pallat i ri, kati 0, fasade xhami, buze rruges. Dyqani është i kompletuar me të gjitha paisjet e nevojshme, me mobilim bashkekohor, me fasad xhami  te dyja anet e lokalit, i gatshëm për punë. Mundesi shume e mire biznesi.

Jepet me qera 500 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Dajti, Fresku, Kinostudio
 • Country Shqipëri

Details

Updated on September 22, 2021 at 7:51 am
 • Property ID: BL228
 • Price: €500
 • Property Size: 200 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Lokale

Mortgage Calculator

Monthly
 • Principal & Interest
%

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda