Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Lokal Nate/Club Tek Komuna E Parisit (ID BL236) Tirane

 • €2,000
Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Lokal Nate/Club Tek Komuna E Parisit (ID BL236) Tirane

Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €2,000

Overview

Property ID: BL236
 • Lokale
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 360
 • m2

Description

Tek Komuna e Parisit jepet me qera Lokal Nate/Club/Lounge me siperfaqe 360 m2, kati i 2-te dhe i 3-te, kati 2 ka siperfaqe 160 m2, kati 3, 200 m2, i restauruar, i mobiluar per club, sistem aspirimi, ka funksionuar per shume vite si muzike live dhe karaoke, i pershtatshem per restorant, bar-kafe. Organizohet nga nje ambjent i madh OPEN SPACE, tualetet dhe banaku. Ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara dhe te kerkuara te qytetit me te gjitha fasilitetet prane. Mundesi shume e mire investimi pasi ne zone nuk ka asnje biznes tjeter te kesaj tipologjie.

Cmimi 2000 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Blloku, Kompleksi Kika, Komuna e Parisit, Kopshti Botanik / Zoologjik, Kristal Center, Libri Universitar, Liqeni Tiranes, Selitë, Sheshi Willson, Stadiumi Dinamo, Tirane e Re, Vasil Shanto
 • Country Shqipëri

Details

Updated on October 1, 2021 at 8:39 am
 • Property ID: BL236
 • Price: €2,000
 • Property Size: 360 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Lokale
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT