Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet me Qera Lokal ne Kominat (ID BL291)

 • €700
Kombinat, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1056, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet me Qera Lokal ne Kominat (ID BL291)

Kombinat, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1056, Shqipëria
 • €700

Overview

Property ID: BL291
 • Lokale
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 205
 • m2

Description

Ne Kombinat, Ne Rrugen Llazi Miho, prane Njesise Bashkiake Nr. 6, jepet me qera Lokal ne gjendje pune, me siperfaqe te brendshme 115 m2 dhe siperfaqe verande 90 m2 (me takse), kati 0, pallat egzistues, buze rruge kryesore, i mobiluar per bar kafe, me tavane te varura, spote dritash, vetrate e madhe xhami. Ndodhet buze rruge kryesore, nje mundesi shume e mire per investim.

Per me teper informacion kontaktoni Agjensine Imobiliare!

Jepet me qera 700 euro (pa perfshire taksa 15%)

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Kombinat, Rruga e Kavajës, Vasil Shanto, Yzberisht
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 5, 2022 at 10:39 am
 • Property ID: BL291
 • Price: €700
 • Property Size: 205 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Lokale
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT