Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Lokal ne Yzberisht (ID BL260) Tirane

 • €380
Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Lokal ne Yzberisht (ID BL260) Tirane

Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €380

Overview

Property ID: BL260
 • Lokale
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 100
 • m2

Description

Ne Yzberisht, prane Rruges 3-Deshmoret, jepet me qera lokal me siperfaqe 100 m2 + verande, kati 0, pallat i ri, fasade xhami,sistem aspirimi, kondicioner, ngrohese elektrike, , frigorifer banak, tavane te varura, i mobiluar, 1 tualet. Lokali organizohet nga veranda e perparme, pjesa e brenshme, tualeti. Aktualisht eshte ne gjendje pune Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes dhe ofron mundesine ideale per te zhvilluar nje biznes te suksesshem.

Cmimi 380 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • Area Astir, Fusha e Aviacionit, Globe, Kombinat, Kompleksi Delijorgji, Pallati me Shigjeta, Rruga e Kavajës, Tirane e Re, Vasil Shanto, Yzberisht
 • Country Shqipëri

Details

Updated on February 1, 2022 at 3:57 pm
 • Property ID: BL260
 • Price: €380
 • Property Size: 100 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Lokale
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT