Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Lokal-Piceri Tek Myslym Shyri (ID BL226) Tirane

 • €550
Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Lokal-Piceri Tek Myslym Shyri (ID BL226) Tirane

Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €550

Overview

Property ID: BL226
 • Dyqane, Lokale
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 50
 • m2

Description

Ne Myslym Shyri, prane Karburantit, jepet me qera lokal, bar, piceri, fastfood, me siperfaqe te brendshme 50 m2 dhe verande, pallat i ri, kati 0, fasade xhami, buze rruges. Dyqani është i kompletuar me të gjitha paisjet e nevojshme i gatshëm për punë. Përveç paisjeve të prodhimit ka dhe aneksin me sobë e lavastovile, dhomë frigoriferike. Mundesi shume e mire biznesi.

Jepet me qera 550 euro

 • City Tiranë
 • Area 21 Dhjetori, Blloku, Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Myslym Shyri, Qyteti Studenti, Rruga e Durrësit, Rruga e Kavajës
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 2, 2021 at 10:24 am
 • Property ID: BL226
 • Price: €550
 • Property Size: 50 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane, Lokale
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra