Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet me Qera Lokal tek Rruga e Barrikadave (ID BL285)

 • €420
Rruga e Barrikadave, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet me Qera Lokal tek Rruga e Barrikadave (ID BL285)

Rruga e Barrikadave, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €420

Overview

Property ID: BL285
 • Lokale
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 65
 • m2

Description

Tek Rruga e Barrikadave, prane Kompleksit Galeria, jepet me qera lokal me siperfaqe 65 m2, kati 2, me pamje nga rruga dytesore, aspirim kondicionim, i kompletuar dhe mobiluar me gjithcka. Lokali eshte i rikonstruktuar, mobiluar dhe i gatshem per te nisur pune. Kerkohen 3 muaj paradhenie.

Jepet me qera 420 euro/muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Bulevardi i Ri (Ish Stacionit Trenit), Bulevardi Zogu i Pare
 • Country Shqipëri

Details

Updated on June 24, 2022 at 3:30 pm
 • Property ID: BL285
 • Price: €420
 • Property Size: 65 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Lokale
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 2

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MimiIslamaj
 • MimiIslamaj

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MimiIslamaj
 • MimiIslamaj