Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Lounge Tek Qyteti Studenti (ID BL250) Tirane

 • €1,300
Qyteti Studenti, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Lounge Tek Qyteti Studenti (ID BL250) Tirane

Qyteti Studenti, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €1,300

Overview

Property ID: BL250
 • Lokale
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 350
 • m2

Description

Tek Qyteti Studenti jepet me qera bar-caffee-lounge me siperfaqe 350 m2 nga te cilat 140 m2 jane verande(perfshire ne hipoteke), kati 2, godine ekzistuese e restauruar, me fasade xhami, nje nga lokalet me te vjeter te zones, vizibilitet i larte, sistem aspirimi dhe kondicionimi, kuzhine, sistem fonie profesionale, lokali ,mund te pershtatet dhe ka funksionuar me pare edhe si pub, e mobiluar ne menyre bashkekohore. Lokali organizohet nga nje ambjent OPEN SPACE, tualeti, kuzhina, banaku dhe veranda. Ndodhet ne nje nga zonat me te frtekuentuara dhe te kerkuara te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te zhvilluar nje biznes teper te suksesshem.

Cmimi 1300 Euro|Muaj neto

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Garda, Liceu Artistik, Prane gjuheve te huaja, Qyteti Studenti, Rruga e Elbasanit, Rruga Mihal Grameno, Shkolla e Baletit, Stadiumi Air Albania
 • Country Shqipëri

Details

Updated on December 14, 2021 at 10:15 am
 • Property ID: BL250
 • Price: €1,300
 • Property Size: 350 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Lokale
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda