Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Lavazh Ne Shkoze (ID BL03) Tirane

 • €650
Shkozë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1004, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Lavazh Ne Shkoze (ID BL03) Tirane

Shkozë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1004, Shqipëria
 • €650

Overview

Property ID: BL03
 • Lavazh
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 10
 • Garages
 • 300
 • m2

Description

Ne Shkoze jepet me qera lavazh me siperfaqe 300 m2, ambjent OPEN SPACE, pamje e lire nga rruga kryesore, lavazh funksional prej 20 vitesh(aktualisht i mbyllur), 10 poste parkimi, 2 poste per larje, mundesi per shtim cadrash ose vendi per larje tapicerie, pjeserisht i mobiluar. Lavazhi ndodhet ne nje zone me levizshmeri te larte dhe nuka ka lavazhe te tjere prane gje qe e ben nje mundesi ideale investimi per te zhvilluar nje biznes te suksesshem.

Cmimi 650 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Brryli, Farke, Zone Periferike
 • Country Shqipëri

Details

Updated on January 24, 2022 at 8:42 am
 • Property ID: BL03
 • Price: €650
 • Property Size: 300 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Garages: 10
 • Property Type: Lavazh
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda