Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Magazine Ne Ali Dem (ID BM63) Tirane

 • €500
Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Shkozë, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Magazine Ne Ali Dem (ID BM63) Tirane

Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Shkozë, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €500

Overview

Property ID: BM63
 • Magazina
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 200
 • m2

Description

Ne Ali Dem jepet me qera magazine me siperfaqe 200 m2, kati 1 i nje vile, ndertim relativish i ri, lartesia 3,5 meter, linje trefazore, 1 tualet, 1 zyre, pus uji, vijne kamjonet deri ne 10 ton tek dera. Magazina organizohet nga nje ambjent OPEN SPACE, tualeti dhe zyra. Ndodhet ne nje zone teper te sigurte per mgazinimin e mallrave dhe lehtesisht te aksesueshme nga rruget kryesore te qytetit.

Cmimi 500 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Brryli, Bulevardi Bajram Curri, Farke, Kodra e Priftit, Medreseja, Prane gjuheve te huaja, Qyteti Studenti, Rruga Mihal Grameno, Shkolla e Baletit, Tregu Elektrik, Varri Bamit
 • Country Shqipëri

Details

Updated on February 23, 2022 at 3:46 pm
 • Property ID: BM63
 • Price: €500
 • Property Size: 200 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Magazina
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda