Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Magazine ne Ali Dem (ID BM73) Tirane

 • €430
Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Shkozë, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Magazine ne Ali Dem (ID BM73) Tirane

Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Shkozë, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €430

Overview

Property ID: BM73
 • Magazina
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 120
 • m2

Description

Ne Ali Dem, prane  Poligrafikut, jepet me qera magazine me siperfaqe 120 m2, godine egzistuese, kati 0, lartesia 4 meter,  1 qepen, 1 tualet. Magazina organizohet nga nje ambjent OPEN SPACE dhe nga tualeti. Ndodhet ne nje zone teper te frekuentuar dhe te njohur te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te zhvilluar nje biznes te suksesshem.

Cmimi 430 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Qyteti Studenti, Rruga Bardhyl, Rruga Mihal Grameno, Tregu Elektrik, Zone Periferike
 • Country Shqipëri

Details

Updated on April 8, 2022 at 1:58 pm
 • Property ID: BM73
 • Price: €430
 • Property Size: 120 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Property Type: Magazina
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MimiIslamaj
 • MimiIslamaj

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MimiIslamaj
 • MimiIslamaj