Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Magazine Ne Kombinat (ID BM146) Tirane.

 • €1,200
Kombinat, Rruga Llazi Miho, Kombinat, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria Qendrore, 1028, Shqipëria
Featured PĂ«r Qera TĂ« PĂ«rzgjedhura

Jepet Me Qera Magazine Ne Kombinat (ID BM146) Tirane.

Kombinat, Rruga Llazi Miho, Kombinat, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria Qendrore, 1028, Shqipëria
 • €1,200

Overview

Property ID: BM146
 • Magazina
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 2
 • Garages
 • 600
 • m2

Description

Ne Kombinat, prane Komisariatit te Policise Nr. 6, jepet me qera Magazine, me siperfaqe te brendshme 600 m2, kati 0, me lartesi maksimale 8 metra, me linje trefazore, aksesohet edhe nga kamioni, tualet, parking, uje. A.K.

Tarife sherbimi agjensie gjysem qeraje. Kerkohet muaji i pare i qerase, muaji i fundit dhe nje muaj garanci.

Jepet me qera 1200 euro ne muaj.

 • City TiranĂ«
 • State ShqipĂ«ri
 • Area Kombinat, Vaqarr, Yzberisht
 • Country ShqipĂ«ri

Details

Updated on February 21, 2024 at 12:36 pm
 • Property ID: BM146
 • Price: €1,200
 • Property Size: 600 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Garages: 2
 • Property Type: Magazina
 • Property Status: PĂ«r Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
Agjent 1
 • Agjent 1

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
Agjent 1
 • Agjent 1