Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Magazine Ne Paskuqan (ID BM98) Tirane

 • €1,000
Paskuqan, Bashkia Kamëz, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1047, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Magazine Ne Paskuqan (ID BM98) Tirane

Paskuqan, Bashkia Kamëz, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1047, Shqipëria
 • €1,000

Overview

Property ID: BM98
 • Magazina
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 450
 • m2

Description

Ne Paskuqan prane karburant Kuka jepet me qera magazine me siperfaqe 450 m2 + 3000 m2 truall, lartesia 6 meter, linje trefazore, 1 tualet, 2 zyra te vogla, 2 depo, mur rrethues, nuk futet traileri, magazina mbulohet nga te gjitha anet sipas kerkeses. Ndodhet ne nje nga zonat me te qeta dhe te sigurta te Tiranes.

Cmimi 1000 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Babrru, Paskuqan, Zona Industriale, Zone Periferike
 • Country Shqipëri

Details

Updated on November 7, 2022 at 9:14 am
 • Property ID: BM98
 • Price: €1,000
 • Property Size: 450 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Magazina
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda