Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Magazine Ne Sauk Te Ri (ID BM47) Tirane

 • €330
Sauk, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Magazine Ne Sauk Te Ri (ID BM47) Tirane

Sauk, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €330

Overview

Property ID: BM47
 • Magazina
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 250
 • m2

Description

Ne Sauk te Ri jepet me qera magazine me siperfaqe 250 m2, kati 3, godine relativisht e re, me ashensor industrial, lartesia 3,8 m2, me ajrosje natyrale(dritare) teper e mirembajtur, OPEN SPACE, tualet. Magazina organizohet nga nje ambjent i hapur OPEN SPACE dhe tualet. Ndodhet ne nje nga zonat me te qeta dhe te kerkuara nga bizneset per magazina.

Cmimi 330 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Farke, Sauk
 • Country Shqipëri

Details

Updated on November 20, 2021 at 9:22 am
 • Property ID: BM47
 • Price: €330
 • Property Size: 250 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Magazina
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda