Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Magazine Ne Sauk Te Ri (ID BM49) Tirane

 • €670

Overview

Property ID: BM49
 • Magazina
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 300
 • m2

Description

Ne Suk te ri jepet me qera magazine me siperfaqe 300 m2, kati 0, godine ekzistuese, e restauruar, me pare ka punuar si mobileri, mundesi parkimi prane magazines. Magazina eshte e ndare me dy ambjente OPEN SPACE. Ndodhet ne nje zone teper te qete dhe te sigurte dhe ka prane dhe magazina te tjera. Mundesi shume e mire per cdo biznes.

Cmimi 80.000 Leke|Muaj

Address

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Farke, Rruga e Elbasanit, Sauk
 • Country Shqipëri

Details

Updated on December 3, 2021 at 3:57 pm
 • Property ID: BM49
 • Price: €670
 • Property Size: 300 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Property Type: Magazina
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda