Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Magazine Prane Pajtoni Center (ID BM65) Tirane

 • €400
Casa Italia, SH1, Kashar, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1051, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Magazine Prane Pajtoni Center (ID BM65) Tirane

Casa Italia, SH1, Kashar, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1051, Shqipëria
 • €400

Overview

Property ID: BM65
 • Magazina
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 240
 • m2

Description

Prane Pajtoni Center jepet me qera magazine ( kati i 1 i nje vile )  me siperfaqe te brendshme 240 m2+2 poste parkimi, kati 1, instalime elektrike trefazor dhe monofaze, 2 qepena me elektromotorr, lartesia 3 meter, 1 tualet, teper e mirembajtur. Magazina organizohet nga nje ambjent OPEN SPACE, tualeti dhe oborri. Ndodhet ne nje zone teper te frekuentuar dhe te sigurte. E pershtatshme per mgazinim ose dyqan.

Cmimi 400 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Autostrada TR-DR, Casa Italia, Dogana, Zona Industriale, Zone Periferike
 • Country Shqipëri

Details

Updated on March 28, 2022 at 1:46 pm
 • Property ID: BM65
 • Price: €400
 • Property Size: 240 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Property Type: Magazina
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 1

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda