Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Magazine Prane Cassa Italia (ID BM44) Tirane

 • €500
cassa italia
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Magazine Prane Cassa Italia (ID BM44) Tirane

cassa italia
 • €500

Overview

Property ID: BM44
 • Magazina
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 200
 • m2

Description

Ne autostraden Tirane-Durres, Prane Tek Cassa Italia, afer me kolegjin Turk,  jepet me qera magazine (bodrum i nje vile ) me siperfaqe 200 m2, kati -1, kat vile, e restauruar dhe teper e mirembajtur ,tualet, OPEN SPACE, mundesi parkimi para magazines. Magazina organizohet nga nje ambjent OPEN SPACE dhe nga tualeti. Ndodhet ne nje zone teper te qete dhe te sigurte.

Cmimi 500 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • Area Autostrada TR-DR
 • Country Shqipëri

Details

Updated on December 20, 2022 at 3:53 pm
 • Property ID: BM44
 • Price: €500
 • Property Size: 200 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Magazina
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT