Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet me Qera Magazine prane Mega Teg (ID BM108) Tirane

 • €2,000
Autostrada "Tiranë - Durrës", Lasku (Mëzez), Kashar, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria Qendrore, 1051, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet me Qera Magazine prane Mega Teg (ID BM108) Tirane

Autostrada "Tiranë - Durrës", Lasku (Mëzez), Kashar, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria Qendrore, 1051, Shqipëria
 • €2,000

Overview

Property ID: BM108
 • Magazina
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 1000
 • m2

Description

Prane Mega Tek, tek City Park, jepet me qera kapanon me siperfaqe brendshme 500 m2 dhe 500 m2 oborr, kati 0, me lartesi 6 m, me linje trefazore, aksesohet nga trajleri dhe fugoni.

Kerkohet muaji i pare, muaji i fundit dhe 2 garanci.

Tarife sherbimi agjensie gjysem qeraje!

Cmimi i Kapanonit 2000 euro/ muaj

 • City Tiranë
 • Area Autostrada TR-DR, Kamez, Laprake, Zona Industriale
 • Country Shqipëri

Details

Updated on January 18, 2023 at 2:43 pm
 • Property ID: BM108
 • Price: €2,000
 • Property Size: 1000 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Magazina
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT