Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet me Qera Magazine prane Rruges 5-Maji (ID BM91)

 • €1,200
Rruga 5 Maji, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1017, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet me Qera Magazine prane Rruges 5-Maji (ID BM91)

Rruga 5 Maji, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1017, Shqipëria
 • €1,200

Overview

Property ID: BM91
 • Magazina
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 400
 • M2

Description

Ne fund te Rruges 5-Maji, ne Rrugen Rame Sadria, jepet me qera magazine me siperfaqe totale 400 m2, kati 1 godines, me lartesi 3.9 m, me linje trefazore. Eshte e organizuar nga ambienti open space dhe tualeti, Eshte e pershtatshme per mobileri, fasoneri, supermarket, sallon. magazinim materialesh elektrike, hidraulike etj. (Nuk jepet per servis). Nuk aksesohet nga traileri, vetem nga fugonat.

Per me teper informacion kontaktoni Agjensine Imobiliare!

Jepet me qera 1200 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Allias, Medreseja, Rr. 5 Maji / Concord Center, Rruga Dibres
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 24, 2022 at 10:38 am
 • Property ID: BM91
 • Price: €1,200
 • Property Size: 400 M2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Magazina
 • Property Status: Për Qera

Features

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT