Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Magazine Prane Teg (ID BM58) Tirane

 • €1,250
TEG (Tirana East Gate), SH3, Farkë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1045, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Magazine Prane Teg (ID BM58) Tirane

TEG (Tirana East Gate), SH3, Farkë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1045, Shqipëria
 • €1,250

Overview

Property ID: BM58
 • Dyqane, Magazina
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 750
 • m2
 • 2022
 • Year Built

Description

Prane TEG ne rrugen e vjeter nacionale jepet me qera magazine me siperfaqe 750 m2(300 m2 eshte siperfaqe e brendshme, pjesa tjeter eshte e ndare ne 3 sheshe nga 150 m2), lartesia 3 meter, kati 0, godine e re eshte ne faze tulle dhe do te perfundohet ne baze te kerkeses se klientit, rruge kryesore, dere me elektromotorr, e pershtatshme per cdo lloj biznesi si psh fasoneri, fabrike, show room etj. Ndodhet ne nje zone me levizshmeri te larte dhe ofron mundesine ideale per te zhvilluar nje biznes te suksesshem.

Cmimi 1250 Euro|Muaj (6 muaj parapagim)

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Berzhite, Farke, Sauk, Zone Periferike
 • Country Shqipëri

Details

Updated on February 11, 2022 at 9:48 am
 • Property ID: BM58
 • Price: €1,250
 • Property Size: 750 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Year Built : 2022
 • Property Type: Dyqane, Magazina
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda