Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Magazine ne AUtostraden Tirane-Elbasan (ID BM70) Tirane

 • €2,500
Sauk, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Magazine ne AUtostraden Tirane-Elbasan (ID BM70) Tirane

Sauk, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €2,500

Overview

Property ID: BM70
 • Magazina
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 3
 • Garages
 • 2000
 • m2

Description

Ne Autostraden Tirane-Elbasan, jepet me qera magazine me siperfaqe 2000 m2, 2 kate, ndertim relativish i ri. Magazina organizohet nga kati 0 me siperfaqe 800 m2 dhe lartesi 5.5 m2 dhe kati -1 me siperfaqe 800 m2 me lartesi 7.5 m2, te dyja ambientet lidhen me ashensor industrial. Gjithashtu pjese e kesaj magazine eshte edhe nje ambient per zyra me siperfaqe rreth 400 m2. Ndodhet ne nje zone teper te sigurte per mgazinimin e mallrave dhe lehtesisht te aksesueshme nga rruget kryesore te qytetit. Parapagim 4-muaj.

Cmimi 2500 Euro|Muaj neto

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Berzhite, Qyteti Studenti, Sauk
 • Country Shqipëri

Details

Updated on September 9, 2022 at 9:03 am
 • Property ID: BM70
 • Price: €2,500
 • Property Size: 2000 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Garages: 3
 • Property Type: Magazina
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT