Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Magazine Prane Ures Se Paskuqanit (ID BM57) Tirane

 • €400
Rruga Dine Hoxha, Njësia Bashkiake Nr. 9, Paskuqan, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Magazine Prane Ures Se Paskuqanit (ID BM57) Tirane

Rruga Dine Hoxha, Njësia Bashkiake Nr. 9, Paskuqan, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €400

Overview

Property ID: BM57
 • Magazina
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 150
 • m2

Description

Prane Ures se Paskuqanit jepet me qera magazine me siperfaqe 150 m2, lartesia 5 meter, kati 0, ndertim relativish i ri,  linje trefazore, 2 qepena me elektromotorr, e mbuluar me panel sandwich, OPEN SPACE. Ndodhet ne nje zonte teper te qete te sigurte dhe te aksesuseshme. E pershtatshme per cdo lloj biznesi.

Cmimi 400 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Bulevardi Zogu i Pare, Dogana, Don Bosko, Frigoriferi, Paskuqan, Siri Kodra, Stacioni i Trenit, Zone Periferike
 • Country Shqipëri

Details

Updated on February 7, 2022 at 12:40 pm
 • Property ID: BM57
 • Price: €400
 • Property Size: 150 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Magazina
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda