Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Magazine-Servis Tek Delijorgji (ID BM82)

 • €500
Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Magazine-Servis Tek Delijorgji (ID BM82)

Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €500

Overview

Property ID: BM82
 • Magazina
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 62
 • m2
 • 2012
 • Year Built

Description

Tek Delijorgji, prane Globe, jepet me qera magazine-servis, ne pallat te ri, kati 0, me siperfaqe 62 m2, me 3 qepena, me te gjitha pajisjet e pershtatshme per servis. Servisi organizohet nga nje ambient open space dhe tualeti. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te patur prane nje jete sa me komode.

Jepet me qera 500 euro/muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Astiri Unaza e Re, Bulevardi Gjergj Fishta, Globe, Ish-Ekspozita, Kodra e Diellit, Kombinat, Kompleksi Delijorgji, Kompleksi Kika, Kompleksi Square 21, Komuna e Parisit, Kristal Center, Myslym Shyri, Rezidenca Kodra e Diellit, Vasil Shanto, Zone Periferike
 • Country Shqipëri

Details

Updated on May 10, 2022 at 11:01 am
 • Property ID: BM82
 • Price: €500
 • Property Size: 62 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Year Built : 2012
 • Property Type: Magazina
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra